Aktualności

EUROWAGON - wynajem wagonów / rental freight cars

Eurowagon zdobywa nowych klientów i wzmacnia swoją pozycję na rynku

Pomimo trudnej sytuacji pandemicznej nie zwalniamy i zdobywamy nowych klientów. Dzięki działalności naszych przedstawicieli na Zachodzie Europy podpisaliśmy już pierwsze kontrakty z klientami spoza Polski. 


Wczoraj wysłaliśmy skład nowobudowanych platform kontenerowych 80’ do naszego pierwszego klienta w Niemczech, w najbliższych dniach planujemy wysyłkę 51 wagonów kieszeniowych do pierwszego klienta austriackiego, a do końca roku będziemy wysyłać kolejne platformy 80’, tym razem znów do klienta na terenie Niemiec.

 
Nasz sześcioosiowy wagon kieszeniowy typu T3000e jest przeznaczony do transportu nadwozi wymiennych oraz naczep typu Megatrailers, Kögel Euro i Big-MAXX oraz kontenerów do 2,6 m. Używanie tych wagonów pozwala na znaczące obniżenie liczby samochodów ciężarowych na drogach oraz na ograniczenie emisji CO2. Dlatego Eurowagon zdecydował się dalej inwestować w tego rodzaju wagony i zamówił kolejne partie wagonów kieszeniowych z dostawą w roku 2021.


Nie zwalniają również nasze inwestycje w platformy kontenerowe, zarówno 90’ jak i 80’. We współpracy z kilkoma producentami taboru, będziemy zwiększać swoją flotę również w najbliższych latach
 

Jesteś zainteresowany wynajęciem wagonów?
Zapraszamy do kontaktu przez nasz formularz zapytania.